Hotel Vráž u Písku Lázně Vráž

Rehabilitační lázeňské sanatorium Vráž se nachází uprostřed přírody v obci Vráž ležící v Jihočeském kraji, 95 km jižně od Prahy, 60 km severně od Českých Budějovic a 10 km od města Písek. Lázně Vráž jsou určeny těm, kteří mají rádi klid a pohodlí i aktivnější způsob života. Hosty okouzlí romantickém prostředí s lesnatými krajinami v údolí řeky Otavy.

Ubytování
Sanatorium je tvořeno komplexem tří budov, které jsou navzájem bezbariérově spojeny zastřešeným a vytápěným koridorem. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech několika kategorií o kapacitě 150 lůžek s příslušenstvím skládající se ze sprchy, WC, TV, telefonu, lednice. Některé pokoje mají trezor a fén (pokud ne, možnost bezplatného využití/zapůjčení na recepci).

Restaurace
Pro lázeňské hosty slouží tři jídelny nabízející možnost stravování formou polopenze nebo plné penze s volbou i dietní stravování včetně diety vegetariánské, diabetické a šetřící. Restaurace sanatoria nabízí rovněž možnost výběru „à la carte“.

Wellness
Balneoprovoz nabízí komplexní lázeňskou péči kde mohou hosté podstoupit slatinné zábaly, mnoho druhů koupelí, vířivé lázně, světloléčebné a elektroléčebné procedury, pohybové terapie, magnetoterapie, kryoterapii, plynové injekce a mnoho dalšího.

Okolí
V lázních Vráž Vás nadchne zámecká atmosféra, osobité kouzlo anglického parku. Naleznete zde bohaté možnosti sportovního a kulturního vyžití, jedinečnou okolní přírodu a nepřeberné množství výletů po okolních přírodních, kulturních a technických památkách.

Hotel Vráž u Písku Lázně Vráž - K hotelu přísluší parkovištěHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - disponuje restauracíHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - disponuje vinárnouHotel Vráž u Písku Lázně Vráž -  kadeřnictví - holičství Hotel Vráž u Písku Lázně Vráž -  je k dispozici připojení na internetHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - disponuje kavárnouHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - přijímá kreditní karty VISAHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - krytý bazén v hotelu.Hotel Vráž u Písku Lázně Vráž - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - na pokojích je telefonHotel Vráž u Písku Lázně Vráž - Pokoje jsou vybaveny televizoremADRESA
Hotel Lázně Vráž, Vráž 1
Vráž u Písku 39832 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Vraz-U-Pisku-Lazne-Vraz@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
Hotel Lázně Vráž ubytování Vráž u Písku Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: